Druhoválečná strategie Company of Heroes 3 byla odložena
zdroj: Foto: Sega

Druhoválečná strategie Company of Heroes 3 byla odložena

5. 10. 2022 1:22 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Company of Heroes 3, očekávaná realtimová strategie z druhé světové války od veteránů ze studia Relic Entertainment, se odkládá. Původně měla vyjít 17. listopadu letošního roku, vývojáři ji nyní ovšem posouvají na 23. únor toho příštího.

Důvod? Chtějí hru vydat v co nejlepším stavu, samozřejmě. Zlikvidovat poslední bugy, pohrát si s grafikou, vyladit hratelnost a reagovat na zpětnou vazbu – a u toho šílenými přesčasy neutavit vývojáře. Inu, proč ne, však už jsme na odklady tenhle podzim zvyklí.

Na co se vlastně můžete v únoru těšit? Na poctivý druhoválečný zážitek, tentokrát nejen na koncentrovanější úrovni malých jednotek, kterým přikazujete, kde se mají krýt, ale i na mapě světa, kde hýbete armádami. A zahrajete si dokonce i kampaň za Rommelův Afrikakorps!

Podíváme se především do severní Afriky a jižní Itálie, kde se Spojenci a Osa porvou o nadvládu nad Středomořím. A tentokrát bychom se měli dočkat pro sérii bezprecedentní svobody.

zdroj: Relic Entertainment

Já už si sice Company of Heroes 3 vyzkoušel a sepsal trojici kladů a záporů z toho, co jsem viděl, ovšem moje dojmy jsou přes rok staré a vycházejí z pre-alfa verze. Až se mi pod ruce dostane nějaký novější hratelný build, určitě vám dám vědět, co si o něm myslím.

Hra vyjde pouze na PC.

Nejnovější články