DICE přidají do Battlefield 3 PC bety mapu Caspian Border
zdroj: Archiv

DICE přidají do Battlefield 3 PC bety mapu Caspian Border

7. 10. 2011 12:03 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Tak jsme se dočkali. V pondělí 10. října končí otevřený betatest Battlefield 3 a DICE se rozhoupali ke kroku, na který všichni hráči univerzálně čekají od samého začátku. Na poslední dny bety otevřou tvůrci k hraní mapu Caspian Border pro 64 hráčů, jak se můžete dočíst na této stránce v Battlelogu, když se přihlásíte.

Caspian Border si v průběhu betatestu mohlo vyzkoušet několik desítek šťastlivců a jejich dojmy jsou jasné: tahle mapa ukazuje skutečný potenciál Battlefield 3 multiplayeru. Krom toho, že je určena pro 64 vojáčků, nabízí i boje v tancích, letadlech, prostě s bojovou technikou, která na Operation Métro k dispozici nebyla. Plusovou hodnotu aktuální informace mírně shazuje fakt, že Caspian Border bude přístupná pouze v PC verzi BF3 bety, ale konzolisté se nemusí bát, PCčkáři jim pak v diskusích určitě řeknou, jaké to bylo :)

Caspian Border přibude v nabídce map během dnešního odpoledne, a jak tvůrci upozorňují, hlavním motivem jejího zpřístupnění je zátěžový test serverů. Varují tedy, že se můžete stát obětí nestabilní sítě, pádů do systému a výpadků, protože tvůrci budou v průběhu testování zprovozňovat aplikace a konfigurovat servery. Touto informací se logicky snaží předejít tomu, abyste si na základě betatestu udělali obrázek o tom, že bude potenciálně nestabilní i multiplayer v plné verzi, která vychází 28. října.

Nejnovější články