zdroj: Sony

Chystá se remake Metal Gear Solid 3 a kolekce prvních tří dílů

24. 5. 2023 23:05 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Remake kultovního špionážního thrilleru Metal Gear Solid 3: Snake Eater se nakonec opravdu dočká remaku pod názvem Metal Gear Solid Delta: Snake Eater. Chystaná předělávka byla potvrzena během PlayStation Showcase. Právě v tomto díle došlo ke zrodu Big Bosse, jedné z hlavních postav spletitého příběhu univerza Metal Gear. Na oznamovací trailer se můžete podívat výše.

Filmová ukázka sleduje hektický let papouška potemnělou džunglí, zatímco se o jeho život pokouší živly, krokodýli i hadi. A tady už každému fanouškovi stealth série musí být jasné, odkud vítr vane: Zpod kořenů mangrovníků, kde se ukrývá maskovaný Big Boss. Sytě zelený papoušek totiž ve třetím díle Metal Gear Solid doprovázel zdánlivě nesmrtelného legendárního odstřelovače The End.

V moderní předělávce se podle tiskové zprávy Konami vrátí původní dabérské obsazení, roli Snakea si tedy zopakuje David Hayter.

Remake Metal Gear Solid 3 nedostal žádný konkrétní rok vydání, natož přesné datum. Víme ale, že se na konzole od Sony chystá takzvaná Master Collection Vol. 1, která vyjde na podzim. Půjde o sbírku prvních tří trojrozměrných dílů. Z názvu vyplývá, že to nebude jediná kolekce příběhů Solid Snakea a Big Bosse.

Nejnovější články