Asheron's Call datadisk od pátku v prodeji
zdroj: Archiv
Novinky

Asheron's Call datadisk od pátku v prodeji

14. 11. 2001 14:50 | autor: Redakce Games.cz |

Ihned poté, jakmile vyšel datadisk Dark Majesty pro Asheron's Call v USA, vyhoupl se na první příčku nejprodávanějších her.

Sesadil tím dosud vládnoucí Dark Age of Camelot, který mimochodem za první dva týdny získal přes 100 tisíc hráčů (subscriberů). Zda zažije tato MMORPG hra od Microsoftu podobný úspěch i v Evropě, zjistíme už velmi brzo, neboť Dark Majesty se začne ve Velké Británii a dalších zemích prodávat už tento pátek. Při té příležitosti byla spuštěna upravená homepage a vyšel tucet nových screenshotů:

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jaké hlavní novinky přinese datadisk Dark Majesty do stávajícího světa Asheron's Call?

    Jedním z nejvýznamnějších vylepšení Dark Majesty oproti původní hře je bydlení. Hráči budou schopni si pořídit jeden ze tří druhů domů - např. velké obydlí nebo zámek určený pro větší množství lidí. Jakmile si zakoupí nějaký dům, obdrží doklad o jeho vlastnictví a aktivují ho speciálním krystalem. Domy jsou určené především k uskladnění majetku v truhle, která má 50 míst, a některá místa interiéru můžou být vyzdobeny různými koberečky, kožešinami a dalším vybavením. Obydlí v Dark Majesty budou kompletně zabezpečeny - jejich majitelé budou mít šanci umožnit přístup jiným hráčům přes list hostů, nikdo další se za magické pole okolo domu nedostanou. Pokud se i přesto nějakým způsobem vloupe do domu nezvaný host, bude jeho pohyb značně omezen a hlavně nebude mít možnost interakce s předměty nebo jinými hosty.
České hráče okolo této MMORPG sdržuje server Asheron.cz, kde najdete spoustu podrobností o všech questech nebo postavách. Na závěr nesmím zapomenout ještě na nedávná videa z Dark Majesty (5 MB) a Asheron's Call 2 (2,5 MB), jež byste určitě neměli minout, řadíte-li se k příznivcům tohoto typu her.
zdroj: PR zdroj: Archiv

jd

Nejnovější články