zavřít

Oficiální ovladače ATi Catalyst ve verzi 3.5

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulou středu se na internet dostaly ovladače Catalyst ve verzi 3.4 a mnoho majitelů Radeonů bylo velice překvapeno, když kontrolní panel, který byl součastí softwarové výbavy pro grafické karty ATi, hlásil, že se jedná o novou verzi 3.5.

Když se pak na Warp2Search objevil rozhovor s Terry Makedonem (Senior Software Manager u ATi), ukázalo se, že šlo o interní kopii ovladačů a že uniklý archiv byl primárně určen pro jednoho výrobce mobilních počítačů.

Snad i proto si ATi pospíšila a před chvílí oficiálně uveřejnila nové referenční ovladače ve verzi 3.5, které opravují spoustu chyb, jež se objevily v předchozích verzích a na které z větší části vývojáře upozornili sami uživatelé pomocí programu zpětné vazby. Drivery můžete stahovat z následujících linků:

Další mirrory včetně starších verzí ovladačů jsou například na Guru3D nebo Warp2Search. Kompletní výpis všech změn a opravených chyb najdete zde, jedná se opravdu o hodně her (UT2003, IGI2, IL-2: Forgotten Battles, Asherons Call 2, Earth 2150, Serious Sam 2, Nascar Racing 2003, Age of Empires 2 atd.) nebo aplikací.
zdroj: Shacknews

cappy

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.