zavřít

Nové ovladače Catalyst 3.9 lokálně

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

ATI umístila na svůj web nové referenční ovladače Catalyst 3.9 pro grafické karty s čipy Radeon.

Již před časem se sice tato verze driverů dostala na internet, ale ode dneška jsou k dispozici z oficiálního zdroje a s nimi také výčet všech opravených chyb. Ty se týkají benchmarku ChameleonMark a hned řady her, konkrétně Blade of Darkness, Morrowind, Jedi Knight: Jedi Academy, HomeWorld 2, Panzers, Grand Prix 4, Flight Simulator 2004, Indy Car demo, Race Driver, Links 2003 a Serious Sam 2. Podrobný výčet opravených chyb najdete zde a kompletní informace o driverech tady.

Majitele pomalejšího internetového připojení ale musím předem varovat, neboť kompletní balíček (včetně Control Panelu a WDM Capture Driveru) s podporou všech 24 jazykových verzí svojí velikostí 25 MB připomíná spíše Otesánka. Catalysty 3.9 pro WinXP/9x/2000 můžete stahovat přímo z lokálního Tiscali serveru, kde je k dispozici i sedmimegová verze pouze s nejdůležitějším Display Driverem, nebo ze stránek ATI.

A ještě perlička na závěr. Na webu Rage3D napsali, že předešlá verze Catalystů 3.8 překonala všechny dosavadní rekordy v počtu stažených kopií a to znamená jediné - čísla o poměru sil na trhu nelhala a počet lidí vlastnící nějakou grafickou kartu s čipem ATI se neustále zvyšuje.

zdroj: ATI

cappy&jd

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.