zavřít

HW aktuality - fotky S3 Deltachrome S8

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

- Fotky grafické karty S3 Deltachrome S8 najdete zde. Nejedná se ještě o finální verzi...

- Fotky grafické karty S3 Deltachrome S8 najdete zde. Nejedná se ještě o finální verzi karty, ale pouze o testovací vzorek.

- VIA bude vyrábět své procesory budoucnosti u IBM. Obě společnosti se dohodly, že VIA si nechá na 90 nm SOI výrobních linkách produkovat své CPU. Solidní výrobu bude VIA dost potřebovat, protože její procesory patří mezi ty nejpomalejší a nejméně výkonné (na druhou stranu logicky méně hřejí a jsou určeny hlavně do počítačů micro-ATX formátu).

- Pokud chcete vidět v prosinci zmiňovaný podvod v ovladačích grafických karet XGI na vlastní oči, můžete se přesvědčit na srovnávacích screenshotech z Unreal Tournamentu 2003 na těchto francouzských stránkách. Celá finta spočívá v tom, že ovladače scénu nejprve zjednoduší a až pak ji dají vypočítat GPU Volari. Tím pádem tyto karty dříve dosahovaly slušných výsledků ve hrách a benchmarcích, když používaly těchto podvodů na úkor kvalitní grafiky.

- Podpora Windows 98 bude pomalu končit. Přitom Microsoft kvůli vysokému počtu jeho uživatelů už jednou prodloužil období vydávání opravných záplat a provozování telefonické podpory pro tento operační systém. Od 16. ledna, což je skutečně za pár dní, už ale definitivně nebudete moci stahovat nejnovější updaty do Win98.

- Prodej čipů v celosvětovém měřítku zaznamenal nový rekord. V listopadu minulého roku se prodalo čipů za 16,1 miliardy USD(!), což je o zhruba čtvrtinu více než ve stejném období roku 2002.

celeb

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.