zavřít

3D monitor bez 3D brýlí

- Hardware autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dimension Technologies Inc prodávají nové 3D monitory s názvem Virtual Window, umožnující plně vychutnávat obrázky, které opticky přímo vyskakují z monitoru ven, aniž byste potřebovali nějaké speciální 3D brýle.

Monitory jsou na bázi LCD a vyrábí se v malém množství ruční výrobou v provedení 12.1", 15" a 18.1" se software podporou pro Win9x, NT a stanice SGI. Monitory umí rozlišení 1280x1024 nebo 1024x768 ve stereo s obnovou obrazovky 60Hz. Cena je bohužel více než odrazující, 18.1" přijde na "pouhých" 12 tisíc amerických dolarů. Dobrou zprávou je, že firma se chystá technologii licencovat a začít hromadnou výrobu, pak by cena měla klesnout na úroveň běžných LCD montorů. To však potrvá nejméně 1,5 až 2 roky.

hx

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.