zavřít

DLC pro Test Drive Unlimited 2 zdarma

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Download autor: levis Komentáře: 0

Aby se hráčům odvděčili za jejich trpělivost a zároveň omluvili za to, že Test Drive...

Aby se hráčům odvděčili za jejich trpělivost a zároveň omluvili za to, že Test Drive Unlimited 2 vůbec vydali s takovým počtem bugů, rozhodli se jeho vývojáři z Eden Games nyní uvolnit jeden stažitelný přídavek zdarma. Jmenuje se Exporation Pack DLC a v nejbližších dnech si ho budou moci stáhnout zatím jen PCčkáři, konkrétní datum vydání pro konzole zatím není známé. Přídavek do hry vsune dvacet dalších závodů, dva nové typy závodů (Extreme Convoy, kde skončíte po sebemenší chybě, a Timed Convoy neboli konvojová mise na čas).

Dále vás čekají tři nové průzkumnické levely, auto Lancia Stratos ve verzi rallye, dva multiplayerové závody speciálně určené pro tento vůz a jednu sadu oblečení. Součástí instalace je i opravená verze hry se spoustou opravených bugů, jejichž seznam naleznete zde.

Tagy: Závodní dlc

Zdroje: Worthplaying

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.