zavřít

Čeština pro Call of Duty 4

- Download autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Překlad celého singleplayeru největšího hitu Vánoc, včetně opravy proti padání po úvodní misi.

Jednou z mála hitovek, která nebyla oficiálně lokalizovaná domácím distributorem, bylo Call of Duty 4 kvůli známé neochotě Activision zdržovat se s podporou překladatelů v nějaké malé zemičce, kde se tak jako tak prodá (ve světovém měřítku) zanedbatelný počet kusů. Šance se proto chopili nadšenci s přezdívkami MC Cooler (překlad textu) a despe1 (extrahování a import textu), kteří za asistence Alnemota (návod k extrakci textů) vytvořili neoficiální češtinu pro CoD4.

Jenže jak nás upozornil Braveman z Hodnoceniher.cz, původní, včera večer vypuštěná verze padala po úvodní misi na lodi. Autoři naštěstí svižně zareagovali a vyrobili patch, který řeší poškozený soubor coup.ff. Abychom předešli přehlednutí a následným desítkám mailů o nefunkčnosti, zapakovali jsme do archiv i onu opravu - stahujte z lokálu zde (124 MB, mirror překladu 1.0&mirror fixu). Čeština obsahuje překlad celého singleplayeru (MP se neplánuje) a je určena pro verze hry 1.0-1.4, nicméně snad má běžet i s posledním updatem 1.5 (vaše zkušenosti?) - více o Call of Duty 4 v našem dosavadním zpravodajství.

zdroj: vlastní, Hodnoceniher.cz

jd

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.