zavřít

XCOM: Enemy Unknown vyjde v říjnu i s limitkou

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Pokud se těšíte na reboot taktické klasiky XCOM: Enemy Unknown od Firaxisu, jistě nepohrdnete...

Pokud se těšíte na reboot taktické klasiky XCOM: Enemy Unknown od Firaxisu, jistě nepohrdnete přesným datem vydání. To bylo pro Evropu stanoveno na 12. října pro X360, PS3 i PC. Navíc hráče na PC by měla potěšit limitované exkluzivní edice, v níž najde hmotné hračky pro potěchu oka a bonusy do hry.


Limitka bude mít plakát se základnou XCOM, nášivku XCOM, artbook a spoustu digitálních bonusů jako je soundtrack či wallpapery. Navíc, kdo si hru předobjedná, dostane další věci v rámci Elite Soldier Packu. A co najdete v něm?

Hned po startu hry dostanete jednoho rekruta navíc, který bude přesně ve stylu starého dobrého X-Comu. Poznáte jej snadno, bude to blonďák s účesem „na cihličku“. Pokud byste si snad chtěli vyrobit cihliček víc, bude zde k dispozici Soldier Deco, který vám umožní udělat si z vojáků vojáky s velmi specifickými módními a estetickými návyky. To samé se bude týkat estetického vylepšování zbroje v dalším packu, kdy si ji budete moci nabarvit, jak jen bude vaše ctěná libost.

 

Tagy: strategie sci-fi taktická

Zdroje: CVG

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.