zavřít

V české hře Pilgrims od Amanita Design pomáháte kolegům poutníkům

Windows MAC Linux iOS iPadOS

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Tvůrci Samorostu, Machinaria a naposledy Chuchla vydali svou další hru Pilgrims. Opět jde o graficky svéráznou adventuru s osobitým humorem a vtipným „dabingem“. Na první pohled připomíná některé staré české pohádky a i po herní stránce půjde spíš o radostnou pouť světem plným človíčků a stvoření v nouzi.

Z popisu hry snadno nabydete dojmu, že Pilgrims se odehrává v otevřeném světě. Můžete se totiž vydat, kam se vám zlíbí a dělat tam, co si zamanete. Jako poutník potkáváte nejrůznější individua, která vás žádají o pomoc.

Na svých cestách si nacpete kapsy harampádím, které se může hodit právě při řešení jejich nesnází. Ale není to tak, že byste museli najít jediný správný předmět. Situace můžete řešit po svém a je tedy mnoho způsobů, jak ostatní poutníky uspokojit (nebo naštvat?).

Novinku od českého studia Amanita Design právě teď najdete Steamu, GOGu, Itch.io, oficiálním webu a na zařízeních od Applu v rámci předplatného Apple Arcade.

Tagy: adventura kreslená amanita

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.