zavřít

„Sestři, skalpel!“ Vychází česká nemocniční simulace Project Hospital

Windows MAC Linux

- Datum vydání autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Letos se nám nějak rozjelo nemocniční prostředí. Před dvěma měsíci dorazil Two Point Hospital, duchovní nástupce legendárního Theme Hospital, jinak řečeno manažerská strategie se smyslem pro humor, a nyní se ke slovu hlásí další podobná hra. Avšak tentokrát bez humoru, zato porozená v našich českých končinách. Takový je Project Hospital.

Tvůrci z pražského studia Oxymoron Games představili svoji prvotinu koncem loňského roku a není to tak dávno, kdy se náš Honza Slavík vžil do role doktora, z čehož vám sepsal své dojmy. V těch vyzdvihl jádro hry, tedy realistické pojetí nemocničních procesů, zároveň ale neměl radost z několika mechanismů/nedodělků uzavřené bety.

Už dnes se ukáže, zda tvůrci zapracovali na jím vyčítaných bodech. V každém případě dostanou všichni možnost vyzkoušet si depresivní prostředí a jeho zákulisí. Nestane se z vás jen doktor, ale i architekt a byznysmen.

Umístění každé místnosti v závislosti na ostatních odděleních je zcela ve vaší režii. Stejně tak se můžete sami ujmout jednotlivých případů nemocných a raněných, nebo je plně svěřit do rukou svých doktorů.

Někdy vás čeká snadná diagnóza rýmičky, jindy nebožáka protáhnete mnoha zařízeními, než se doberete výsledku. Snad včas, než vám odejde na onen svět. Za takové pacienty vám totiž pojišťovna nic nevyplatí, takže když už ne z hlediska lidského, z toho finančního byste měli chtít být stoprocentně úspěšní.

Project Hospital najdete na Steamu. Stránka bohužel není moc informativní, takže se musíme nechat překvapit ve smyslu kariéry, která Honzovi chyběla při hraní před necelými dvěma měsíci. Každopádně to vypadá zajímavě a kromě recenze od nás očekávejte i nějaký ten GamesPlay.

Tagy: nemocnice tycoon manager

Zdroje: PCGamesN

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.