zavřít

Odložení Hitman 2: Silent Assassin na léto

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Roli investigativního žurnalisty si osvojil reportér serveru GoneGold, který se narozdíl od našeho obsáhlejšího kalendáře specializuje jen na data vydání některých her zejména v USA, a pokusil se zjistit, kdy vyjde druhé pokračování akční hry Hitman s podtitulem Silent Assasin.

Původní termín byl stanoven na březen, což samo o sobě vzhledem k faktu, že tato hra dosud nebyla prohlášena za hotovou, zní trošku podezřele. Podle prohlášení mluvčího Eidosu byla ale odložena až na červen letošního roku, takže si na řádění chladnokrevného zabijáka z Hitmana 2 (preview, screenshoty) budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat.

Update 23:00 - podle GameSpotu nevyjde Hitman 2 dříve než v září kvůli nezbytnému času na jeho dopracování.
zdroj: GoneGold

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.