zavřít

Fotbálek World Cup 2002 už na jaře

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Rádi byste si vyzkoušeli co prožívají ti nejlepší fotbalisté při soubojích na mistrovství světa 2002? Už na jaře 2002 budete mít možnost stát se součástí důležitých utkání v novém a jediném zpracování World Cup 2002 od výhradního vlastníka licence, Electronic Arts, kteří se opět snažili co nejvěrněji zachytit momenty slávy, emoce, zvuky, prostě veškeré aspekty skutečného světového turnaje.

zdroj: Archiv

Hráči se budou moci vžít do světa vysokého tempa a úderné akce ještě dříve než ten opravdový turnaj začne.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

World Cup 2002 bude tedy oficiálně jedinou hrou, která bude obsahovat všechny insignie, maskoty a 20 nových stadionů pro World Cup v Japonsku a Korei. Opět si budete moci zahrát s mnoha světovými hvězdami. Hra bude také obohacena o pár nových prvků (nový herní mód, další efekty) i dramatických zdůraznění klíčových momentů v podobě animací hráčů, přehrátí situací, apod.
zdroj: PR zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.