zavřít

Deus Ex: Human Revolution vyjde koncem srpna

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Jean-François Dugas z Eidos Montreal na svém twitteru minulý týden napsal, že tento týden se konečně dozvíme termín vydání očekávného akčního RPG Deus Ex: Human Revolution. Zatím poslední oficiální údaj totiž hovořil o možném vydání hry v dubnu. A protože z Eidosu zatím tento týden žádná oficiální informace nevylezla, museli do hry vstoupit obchodníci.

První se ozvali australští prodejci, kteří stanovili datum vydání jedné z nejočekávanějších her tohoto roku na 25. srpna. Krátce poté se do hry vložil britský řetězec Game, který na svých stránkách uvedl, že v UK vyjde třetí Deus Ex až 26. srpna letošního roku. To je oproti dubnu mírné zpoždění, ale stejně už jen málokdo věřil, že hra na jaře vyjde, když Eidos s postupujícím se časem o termínu vydání nijak nehovořil.

Hra bude dle PEGI přístupná až od osmnácti let a vyjde na PC, tak X360 a PS3. Pro nás to znamená, že máme před sebou čtyři a půl měsíce odstřihávání metru. A vzato kolem a kolem je vlastně praktické, že nakonec hra nebyla vržena do atraktivního předvánočního termínu a stihne se v mechanikách konzolí a PC roztočit ještě v letním období. Školou povinní alespoň budou mít konec srpna spojený s něčím příjemným.


Tagy: akční RPG

Zdroje: Rock, Paper, Shotgun,CVG

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.