zavřít

Datum vydání a cena PC verze Alan Wake

Windows

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Zatímco Alan Wake's American Nightmare vyjde na XBLA 22. února a PC verze první hry bude na Steamu a Originu dostupná o necelý týden dříve - 16. února. Alan Wake se tak na PC podívá téměř sedm let poté, co byla hra oznámena na E3 2005, tehdy ještě primárně pro PC a v úplně jiné podobě (Pamatujete na první trailer?).

PC verze Alan Wake bude dostupná ve dvou edicích. Za „normální“ zaplatíte na Steamu 30 dolarů, respektive euro a krom hry v ní najdete i dvojicí DLC The Signal a The Writer. Sběratelská edice vás pak přijde na 35 dolarů/euro a v plánu je i vydání krabicové verze skrze vydavatelství Nordic Games.

PC verze bude oproti původní X360 verzi v celé řadě aspektů jiná, snad i lepší. Logicky můžete očekávat vyšší rozlišení, plnou podporu ovládání skrze myš a klávesnici (gamepad je jasný), možnost vypnutí HUDu, nastavitelnost celé řady grafických aspektů a efektů a krom jiného i podporu 3D zobrazení od AMD (Eyefinity) a Nvidie (NVISION 2). HW nároky PC verze Alan Wake najdete v tomto článku.

 

Tagy: horor akční

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.