zavřít

Battle Isle IV: Andosia War gold

Windows

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Blue Byte dnes oznámil, že jejich dlouho očekávaná kombinace real-time a turn-based 3D strategie Battle Isle IV: The Andosia War je gold.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Hra, kterou pro ně vyvíjí slovenský Cauldron, by se do obchodů v USA a Kanadě měla dostat 24.listopadu. Příběh Battle Isle IV vás zavede na planetu Chromos do roku 345 nového věku, kde právě probíhá Andosijská válka. Úkolem hráče bude stát se velitelem buď Chromianských vládních sil nebo nebezpečné frakce Children of Haris a pro svoji stranu válku vyhrát. Pokuď se vám nechce čekat do konce listopadu můžete si již nyní vyzkoušet hratelné demo (69 MB), které vyšlo o víkendu. zdroj: Archiv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.