zavřít

Assassin's Creed III vyjde 30. října

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Protože v bleskovkách byste si toho nemuseli všimnout všichni, upozorníme vás raději i takto na informaci o termínu vydání Assassin’s Creed III. Během telefonické konference ohledně hospodaření Ubisoftu prozradil šéf Yves Guillemot, že ACIII vyjde letos 30. října a ještě k tomu dodal: „Assassin’s Creed III je skutečná další generace jak značky Assassin’s Creed, tak oblasti interaktivní zábavy/vyprávění obecně.“ Ubisoft dle Guillemota investuje do ACIII více finančních i jiných prostředků, než do kterékoli hry v této sérii a je logické, že tedy očekává větší prodeje, než u AC: Revelations (cca 7 milionů kusů).

Guillemot dále prozradil, že je hra ve vývoji přes tři roky a více o ní uslyšíme v nadcházejících měsících. Takže na E3. V čele historických postav by měl stát nový hrdina, ale nic dalšího už oficiální ústa nevypustila, takže můžeme jenom spekulovat. Bude se odehrávat v Egyptě, nebo v Americe během občanské války? Bude to zbrusu nový příběh, nebo hra rozsekne ten stávající (ani v Revelations pořádně neukončený)? Nic nevíme, nic nepovíme. Jen je trošku paradoxní, a promiňte, snad i úchylné, že dopředu známe termín vydání, ale o hře samotné nevíme nic. Jakoby vlastně už nešlo o hru, o její náplň, postavy či příběh. Jakoby důležité bylo jen to, že vyjde, kdy vyjde, do jaké série patří a aby teda vydělala dost peněz, když do ní bylo tolik investováno.

Tagy: akční historická

Zdroje: VG247,CVG,Joystiq

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.