zavřít

Assassin's Creed III vyjde 30. října

PC PlayStation 3 Xbox 360

- Datum vydání autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Protože v bleskovkách byste si toho nemuseli všimnout všichni, upozorníme vás raději i takto na informaci o termínu vydání Assassin’s Creed III. Během telefonické konference ohledně hospodaření Ubisoftu prozradil šéf Yves Guillemot, že ACIII vyjde letos 30. října a ještě k tomu dodal: „Assassin’s Creed III je skutečná další generace jak značky Assassin’s Creed, tak oblasti interaktivní zábavy/vyprávění obecně.“ Ubisoft dle Guillemota investuje do ACIII více finančních i jiných prostředků, než do kterékoli hry v této sérii a je logické, že tedy očekává větší prodeje, než u AC: Revelations (cca 7 milionů kusů).

Guillemot dále prozradil, že je hra ve vývoji přes tři roky a více o ní uslyšíme v nadcházejících měsících. Takže na E3. V čele historických postav by měl stát nový hrdina, ale nic dalšího už oficiální ústa nevypustila, takže můžeme jenom spekulovat. Bude se odehrávat v Egyptě, nebo v Americe během občanské války? Bude to zbrusu nový příběh, nebo hra rozsekne ten stávající (ani v Revelations pořádně neukončený)? Nic nevíme, nic nepovíme. Jen je trošku paradoxní, a promiňte, snad i úchylné, že dopředu známe termín vydání, ale o hře samotné nevíme nic. Jakoby vlastně už nešlo o hru, o její náplň, postavy či příběh. Jakoby důležité bylo jen to, že vyjde, kdy vyjde, do jaké série patří a aby teda vydělala dost peněz, když do ní bylo tolik investováno.

Tagy: akční historická

Zdroje: VG247,CVG,Joystiq

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.