Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate

Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate

Články

Prosincová nadílka konzolových předplatných přinese dinosaury a titány

Koncem každého měsíce se tradičně odhaluje nový výběr her, která dostanete v rámci předplatných na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. V případě první jmenované se můžete těšit na kvalitní multiplayerovou střílečku a nadprůměrné závodění, zatímco druhá nabídne strategii s dinosaury, adaptaci animáku a hru, jejíž název je i vlastním žánrem.

Video z handheldové Castlevanie nastavuje zrcadlo osudu

Abychom nezapomínali na menší hry a nevěnovali se pouze velkým a všeobecnou pozornost poutajícím blockbusterům, nezbude nám než skrze finální trailer (v článku po rozkliku) upozornit na páteční vydání bojovko-plošinovky Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate od Konami a Španělů z týmu Mercury Steam.

Video z Castlevania: Mirror of Fate motivuje k oprášení 3DSka

Série Castlevania to kdysi měla stejně, jako jednu dobu adventury. Skomírala na úbytě, zdálo se, že vyčerpala svůj vlastní potenciál a možnost, že každý další díl bude tím posledním, byla dost reálná. Stejně jako se ale probraly k nové etapě plodného života adventury, tak se probrala i série Castlevania, kterou pro Konami v současné době obhospodařují vývojáři ze španělského týmu Mercury Steam. Letos jim na konzolích a PC vyjde Castlevania: Lords of Shadow 2, zatímco na handheldu 3DS vydají už 8. března Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate.

Castlevania: Lords of Shadow 2 vyjde i na PC

Skvělou zprávu přinesl Dave Cox z Konami.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
27. března 2013
Recenze