zavřít

Epic Games zavírá „zachráněné“ Impossible Studios

iPad iPhone

- Byznys autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Když jsem loni v srpnu psal o tom, že se Epic Games ujali části 38 Studios, tvůrců Kingdom of Amalur: Reckoning, přesněji řečeno Big Huge Games, kteří stáli za Rise of Nations a dá jim novou šanci a jméno - Impossible Studios, netušil jsem, že tenhle svazek bude mít tak krátkého trvání. 


Zakladatel Epicu Tim Sweeney totiž oznámil, že Epic Impossible Studios zavírá.

„Když k nám bývalí členové Big Hige Games loni přišli, viděli jsme možnost, jak pomoci skupině skvělých lidí a dát jim práci na projektu, který tým potřeboval“. Čímž má Sweeney na mysli vývoj iOS spin-offu povedené mobilní značky Infinity Blade: Dungeons. Jenže, jak se zdá, vše nešlo dle plánu.

„Sweeney to komentuje celkem lakonicky. „Byl to odvážný pokus a kluci z Impossible se snažili, všechna čest, ale nakonec to prostě pro Epic nefungovalo, jak mělo. Co se týče Infinity Blade: Dungeons, vývoj hry je pozastaven a my se rozhodujeme o další budoucnosti tohoto projektu“.

Nutno říci, že se Epic nechová nijak drakonicky. Přenechá studiu práva na užívání značky Impossible Studios (což není zase tak málo), vyplatí celému týmu tříměsíční odstupné a samozřejmě týmu zůstane i „to úžasné logo s okřídleným medvědem“, jak se vyjádřil Sweeney.

Tagy: byznys

Zdroje: GamesIndustry

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.