Shenmue se dočká anime adaptace
zdroj: tisková zpráva

Shenmue se dočká anime adaptace

7. 9. 2020 11:42 | Bleskovky | autor: Pavel Makal |

První dva díly série Shenmue patří ke kultovním hrám, které možná v našem prostředí hrál málokdo, ale aspoň se o nich pravděpodobně doslechl. I když jste doma pravděpodobně neměli Dreamcast (čest výjimkám), asi jste slyšeli zkazky o reálně běžícím čase, relativně živoucím světě a samozřejmě i o minihře s vysokozdvižnými vozíky.

Když v roce 2015 Jú Suzuki oznámil plány na třetí díl, vybral na Kickstarteru peníze v rekordně krátkém čase. Shenmue 3 nakonec vyšlo loni na podzim a bohužel se ukázalo, že má co nabídnout především pamětníkům a stávajícím fanouškům, pro nové hráče bylo pokračování příběhu Rya Hazukiho přeci jen příliš starosvětské.

Pokud ale patříte mezi příznivce, určitě vás potěší, že streamovací služba Crunchyroll oznámila plány na anime adaptaci. Tu si objednala společnost společnost Telecom Animation Film, v roli režiséra figuruje Čikara Sakuraj, známý díky anime One Punch Man, a sám Suzuki v projektu zastává roli výkonného producenta. Série má mít 13 dílů, detaily se dozvíme v blízké budoucnosti.

Nejnovější články