zdroj: Crytek

Crysis se chlubí trailerem v 8K

16. 9. 2020 11:05 | Bleskovky | autor: Pavel Makal |

Máte doma 8K zobrazovací zařízení? Gratuluji, zjevně umíte žít. Kromě hřejivého vědomí, že vám závidím, si ale navíc můžete užít i zbrusu nový trailer na Crysis Remastered, který je jednak renderovaný v onom futuristickém rozlišení, jednak ale také ukazuje, že třináct let stará hra ještě nepatří do starého železa.

Na ploše necelých dvou minut se můžete pokochat prakticky všemi novinkami, které autoři do remasteru legendárního taviče hardware nacpali. Globální nasvícení scény, odlesky v reálném čase, pokročilé částicové efekty nebo třeba ray-tracing, který si navíc mohou užít i ti, kteří aktuálně nedisponují RTX kartou, protože jej Cry Engine umí zpřístupnit softwarovou cestou.

Nejlákavějším bonbónkem je režim „Can It Run Crysis?“, který má remasteru poskytnout několikaletou životnost, protože v tuto chvíli patrně neexistuje smrtelník, který by disponoval odpovídajícím železem. Pokud ano, závidím i jemu.

Crysis Remastered vychází na PC a velkých konzolích už pozítří, tedy 18. září. Majitelé Switche mohou hrát už nějaký ten pátek, samozřejmě ovšem bez vší té nádhery, kterou lze obdivovat v aktuálním traileru.

Nejnovější články