zavřít

Broken Age - video speciál

PC MAC

- Video autor: Petr Ticháček Komentáře: 0

Pokud se dnes o žánru adventur hovoří v širším měřítku i mimo uzavřenou komunitu, pak je to buď v souvislosti se sérií The Walking Dead, nebo novinkou Broken Age. První jmenovaná překvapivě zabodovala i u „neadventuristů“, druhou zase zpopularizoval její úspěch na Kickstarteru. A právě o ní dnes bude řeč. Broken Age se koncem ledna dostala do rukou široké veřejnosti (viz naše recenze) a sklízí solidní úspěch mezi kritikou, tak i mezi hráči, kdy se už déle než týden drží mezi 30 nejprodávanějšími hrami na Steamu.

Tohle je v adventurní komunitě událost dost výjimečná událost na to, abychom se jí věnovali kapánek podrobněji a v poněkud nezvyklém formátu. Poprvé jsme si s kolegou Petrem „Pluto“ Linhartem sedli před kamery a natočili pro neformální video, ve kterém prodiskutujeme nejen samotnou hru, ale také její Kickstarter historii a „problémy“, do kterých se kvůli komunitnímu financování dostala.

...

Video můžete sledovat i na našem YouTube kanále.

Tagy: adventura Kickstarter podcast

Zdroje: Vlastní

Kupte na Xzone.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.