Nejčtenější články týdne: Středověk od Rockstaru, Terminator i Age of Empires II
zdroj: Archiv

Nejčtenější články týdne: Středověk od Rockstaru, Terminator i Age of Empires II

1. 12. 2019 15:39 | Z redakce | autor: Redakce Games.cz |

Rockstar je prostě jistota. Tento týden vás zajímala nejen recenze PC verze Red Dead Redemption II, ale také nový projekt Rockstaru odehrávající se ve středověku. Tedy údajně. Studio zatím nic oficiálně neoznámilo, ale spekulací a náznaků je plný internet, včetně Games. Jen si to představte: středověké akční RPG s takovými produkčními hodnotami a vychytávkami, které dokáže snad jenom Rockstar. Něčemu takovému by se konkurence hledala jen těžko.

Nejčtenější články týdne

RED DEAD REDEMPTION 2 RECENZE
Red Dead Redemption II – recenze PC verze
V Rockstaru se rozhodli mi lepení známky na počítačový port jejich loňského westernového veledíla příliš neusnadnit. O tom, jak grandiózní opus se podařilo vytvořit, byly sepsány kilometry textu. Kdyby tudíž bylo s expanzí na novou platformu všechno technicky v pořádku, stačilo by krátce připomenout, proč je Red Dead Redemption II taková pecka, a hotovo. Pravda, než jsem došel na konec, stihlo dorazit několik záplat, kterým se povedlo zahladit největší technický marasmus, ale o úplné dokonalosti se stále hovořit nedá a ovládání na počítačových periferiích za rámeček opravdu nepatří.
China
Číňan utratil 32 milionů za postavu v MMO, jeho kamarád ji omylem prodal za 13 tisíc
Peníze a přátelství nejdou dohromady. Přesvědčil se o tom jistý čínský muž a jeho kamarád, kteří společně hráli v zemi populární MMORPG Justice Online. Jeho přítel si od něj zapůjčil postavu, kterou mu prostřednictvím oficiálního tržiště chtěl prodat zpátky, jenomže se přepsal v desetinné čárce – a průšvih byl na světě. Kuriózní případ se dostal před čínský online soud.
Red Dead Redemption 2 PC 4K
Příští hrou od Rockstaru by mohla být nová značka zasazená do středověku
Možná jsme právě teď svědky prvních skutečných informacích o nové hře od Rockstar Games, nebo nalétáváme internetovým trolům, kteří se v nastupujícím vánočním suchu nudí. Ať už k následujícím informacím přistoupíte jakkoliv, není těžké uvěřit, že gigant stojící za GTA V a Red Dead Redemtpion II pracuje na mnoha projektech zároveň.
AOE2_RECENZE
Age of Empires II: Definitive Edition – recenze
„Už zase?“ odfrkl si pohrdlivě skeptik, když se jeho sluchu doneslo oznámení Age of Empires II: Definitive Edition. „Byl tu originál, byla tu HD edice, tak k čemu ještě potřebujeme nějakou definitivní edici? Jenom chtějí vytáhnout z lidí prachy.“ Máte pravdu, pane skeptiku, to oni určitě chtějí. Jenže za ty prachy na oplátku nabízejí strategický poklad. Relikvii, která si zaslouží generovat zlato.
TERMINATOR RESISTANCE RECENZE
Terminator: Resistance – recenze
V jedné z budoucích válek zvítězí lidstvo nad roboty a střílečka Terminator: Resistance napoví, jak vysokou cenu za to zaplatíme. Dejte jí šanci, jestli fandíte slavné filmové předloze, kterou obohacuje o nový pohled na Hnutí odporu proti Skynetu a nabízí příjemně starosvětskou, i když nikoliv bezchybnou akci se špetkou dobrodružství. Do zbraně!

Redakce doporučuje

AMD Radeon RX versus Nvidia GeForce GTX
Konečně zabijáci GTX 1060? Nové grafiky GeForce GTX 1650 Super a Radeon RX 5500 otestovány
Nvidia vydala v předcházejících dnech novou kartu nižší třídy: GTX 1650 Super. Jde o další přírůstek do řady GTX s architekturou Turing, už celkem pátý! Zároveň jsme se dozvěděli o výkonu nastupující novinky AMD Radeon RX 5500, což by měl být přímý konkurent v tomto cenovém segmentu. Zastoupí nové karty konečně dosluhující GTX 1060 6 GB?
Beat Saber
Facebook koupil české studio Beat Games, tvůrce Beat Saberu. Odhadem za víc než miliardu korun
Beat Saber se stal možná trochu překvapivým celosvětovým hitem. Máchání světelnými meči do rytmu hudby je neodolatelným lákadlem pro mnoho majitelů virtuální reality a Beat Saber už je dávno za hranicí jednoho milionu prodaných kusů. Facebook, kterému patří VR Oculus, spatřil v českém studiu plném Slováků potenciál a rozhodl se ho koupit pro svá Oculus Studios.
Dota 2 Void Spirit
Outlanders: Masivní patch transformoval Dotu 2
Valve se do Doty 2 s železnou nepravidelností zahryzává pomocí masivních updatů. Často se zjeví noví hrdinové a změní rozložení mapy. Úpravy rozhraní a počtu životů věží? S tím se tak nějak počítá. Pro laika nezajímavě označený update 7.23 ovšem narazil přímo do základových pilířů, a přestože je úplně nerozbořil, rozhodně do budoucna pohne se zavedenými principy.
Star Wars Jedi: Fallen Order
Star Wars Jedi: Fallen Order – Soulsovka? Sekirovka!
Když jsem při prvních ukázkách z hraní Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn Entertainment rozpoznal náznaky fromsoftovských prvků, obracel jsem oči v sloup a, pokud si vzpomenete, rovnou to i ventiloval v soudobém článku. Hra vyšla a... spravedlnosti musí být učiněno zadost. Je nutné totiž přiznat, že v tomhle případě jsem byl se svou skepsí vedle jak ta jedle, protože Souls a Hvězdné války k sobě evidentně sednou jako jablka se skořicí.
Zaklínač seriál
První dojmy ze seriálu Zaklínač nešetří nadšením
Seriál Zaklínač má premiéru za tři týdny, 20. prosince, ale vybraným novinářům už bylo umožněno zhlédnout několik epizod první série a naštěstí jim bylo zároveň dovoleno podělit se o své zážitky na sociálních sítích. Nebojte se spoilerů, čekejte krátké komentáře.

Videa

Nejnovější články