zavřít

Zítra vychází druhá epizoda Life is Strange 2 plná pravidel a Kapitána Spirita

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Příběh bratrů Diazových se po čtyřměsíční pauze konečně dočká pokračování. Po událostech první epizody adventury Life is Strange 2 je dvojka chlapců na útěku před zákonem a druhá epizoda na jejich trable navazuje až po několika měsících, kdy krajinu pohltila krutá zima. Nový trailer napoví, co vás zítra čeká.

Druhá epizoda svým názvem Rules perfektně vystihuje, oč vlastně půjde. Mladší z bratrů Daniel se začíná seznamovat se svými nově nabytými schopnostmi a starší z bratrů Sean je tu od toho, aby na svého mladšího brášku dohlédl.

Pro tyto účely si dvojice stanoví tři základní pravidla – nikdy nepoužívej své schopnosti na veřejnosti, nikdy a s nikým o nich nemluv, uteč od nebezpečí. Husté lesy jim poskytnou dostatek soukromí pro ovládnutí nových schopností. Ale znáte děti, dodržování pravidel není jejich silnou stránkou.

Důležitou roli v druhé epizodě sehraje i Captain Spirit, tedy chlapec hrající si na hrdinu, který se poprvé objevil ve své vlastní hře (je zdarma na všech platformách). Pokud jste se zdráhali vyzkoušet si toto kratičké dobrodružství, nyní je nejvyšší čas tento rest dohnat.

Uložené pozice ze hry The Awesome Adventures of Captain Spirit totiž ovlivní děj druhé epizody Life is Strange 2. Pokud tedy nechcete nechat věc náhodě a držet osud pevně ve svých rukou, seznámení s Kapitánem Spiritem s přehledem zvládnete během dnešního večera. Nová epizoda Rules vychází již zítra na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: rozhodnutí pokračování adventura Life is Strange epizodická hra E3 2018

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.