Spin-off Life is Strange bude zdarma a přímo ovlivní druhý díl
zdroj: tisková zpráva

Spin-off Life is Strange bude zdarma a přímo ovlivní druhý díl

15. 6. 2018 10:12 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

The Awesome Adventures of Captain Spirit, neboli úžasná dobrodružství kapitána Spirita. Výlet do hlubin dětské mysli a představivosti bude zasazený do světa Life is Strange, přesněji řečeno do městečka Beaver Creek na východě Oregonu, dva týdny před Vánoci. A navíc ho studio Dontnod vydá zcela zdarma.

Chris je obyčejný desetiletý kluk, který není v kolektivu zrovna oblíbený a jehož táta má trochu vřelejší vztah k alkoholu, než by bylo záhodno. Reálný život se s ním zrovna nemazlí, proto rád utíká do světa fantazie, kde může být, kým se mu zachce – třeba superhrdinou.

The Awesome Adventures of Captain Spirit má být unikátní ukázkou vyprávění, kterým Dontnod Entertainment chtějí nastínit příběhové pozadí plnohodnotného pokračování Life is Strange 2. Dost možná tak na postavu Chrise narazíte i tam, protože hra bude podporovat import uložené pozice z tohoto symbolického přemostění a bude plná přímých i skrytých odkazů na originál.

zdroj: Archiv

Zážitek s kapitánem Spiritem dokonce bude podporovat opětovné hraní, díky několika odlišným koncům. Podle toho, jaké části domu a jeho okolí se rozhodnete prozkoumat, Chris získá odlišné superschopnosti, a tedy se i odehraje jiný příběh. Jedno dohrání vám přitom nezabere víc než dvě hodiny. Dostanete ho úplně zadarmo, a to dokonce už 26. června, na PC, PlayStation 4 i Xbox One prostřednictvím příslušných digitálních distribucí.

Nejnovější články