Adventura Twin Mirror od tvůrců Life is Strange chce inovovat propojení příběhu a hratelnosti
zdroj: tisková zpráva

Adventura Twin Mirror od tvůrců Life is Strange chce inovovat propojení příběhu a hratelnosti

12. 7. 2018 11:32 | Video | autor: Patrik Hajda |

Studio Dontnod se během E3 vytasilo hned se dvěma projekty. První z nich, The Awesome Adventures of Captain Spirit, je už dávno venku, zdarma, a slouží jako prequel k blížícímu se pokračování Life is Strange 2. O tom víme vlastně ještě méně než o adventuře Twin Mirror, která se dočkala prvního vývojářského deníčku. Ten se nesnaží odkrýt roušku tajemství, ale spíš vyvolává další otázky.

Sam je investigativní novinář kroutící si třicátý třetí rok života. Života, který k němu rozhodně nebyl shovívavý. Ještě se nevzpamatoval z těžkého rozchodu, když ho zasáhne další podpásovka. Smrt přítele ho zavede do rodného města, kde se začnou dít pozoruhodné události. Samova investigativní přirozenost ho udrží na místě, kde začne pátrat po odpovědích na otázky, které ani my zatím neznáme.

Oscar Guilbert, CEO společnosti Dontnod, se ve videu níže lehce rozpovídal o příběhovosti Twin Mirror. Sice prý nemůže prozradit detaily, ale tentokrát zkouší jistý inovativní způsob, kterým propojí vyprávění se samotnou hratelností. Iniciativa bude na straně hráče – jak budete interagovat s prostředím, s kým se setkáte a jak si s ním popovídáte, bude jen na vás. Vaše činy budou formovat svět, který tak bude zrcadlit vaši osobnost.

zdroj: Archiv

Cesta plná voleb ve výsledku povede k některému z možných konců, a jak už název napovídá, vaše kroky zavítají i někam úplně jinam. „Objevíte skrytou realitu a budete proplouvat krásným příběhem Twin Mirror velmi zajímavým a velmi překvapivým způsobem,“ říká Guilbert ve videu výše. Zvědavost narůstá, tak snad se dočkáme konkrétnějších informací ještě před vydáním hry, které je naplánováno široce na příští rok.

Nejnovější články