Druhou epizodu Life is Strange 2 navštíví Kapitán Spirit i Vánoce
zdroj: tisková zpráva

Druhou epizodu Life is Strange 2 navštíví Kapitán Spirit i Vánoce

19. 12. 2018 14:38 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

O odkladu druhé epizody Life is Strange 2 na leden jsem psala v listopadu, Dontnod ve spolupráci se Square Enixem ale odklad bohatě vynahrazují množstvím uvolněných materiálů. Teď už víme, že pokračování příběhu bratrů Diazových dorazí 24. ledna, a k tomu si závěr první epizody můžete osvěžit hraným filmečkem, který ho věrně napodobuje.

Posun vydání druhé epizody na konec ledna znamená, že mezi jednotlivými díly bude skoro čtyřměsíční mezera, Dontnod se nicméně nevyjádřili k tomu, jestli půjde o nově nastavený trend, nebo jen výjimečnou situaci. Chtějí se jen ujistit o tom, že jednotlivé epizody vyjdou v nejlepším možném stavu a i oni sami s nimi budou spokojení.

V blogovém příspěvku v listopadu nicméně slíbili, že o epizodě Rules v prosinci alespoň zveřejní nějaké detaily, aby fanoušci nepřišli úplně zkrátka. Spolu s datem vydání Dontnod uvolnili i hraný trailer, ve kterém coby starší z bratrů Diazových vystupuje Seanův dabér Gonzalo Martin. Filmeček vám nicméně odhalí, jak končí první epizoda, takže pokud si ji nechcete vyspoilovat, asi si ho nepouštějte.

zdroj: Archiv

A co se přibližně stane v té druhé? Halloween z první epizody se pomalu přehoupává v krutou zimu a Daniel se nachladí, což bratry donutí navštívit domov svých prarodičů. Setkají se také s Chrisem Eriksenem, totiž Kapitánem Spiritem ze spin-offu The Awesome Adventures of Captain Spirit, který vládne schopnostmi podobnými těm Danielovým.

Tvůrci slibují, že přestože Life is Strange 2 mělo silný start, ještě jsme zdaleka neviděli ty nejsilnější momenty. Epizoda 2 Rules vyjde 24. ledna pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, po dokončení celé sezóny se plánují i porty pro Mac a Linux. Pokud se chcete dozvědět, kdo je ten Chris, kterého potkáte, jeho krátké dobrodružství si můžete stáhnout zdarma na všech obvyklých platformách.

Nejnovější články