zavřít

Útěk do Mexika musí počkat, 2. epizoda Life is Strange 2 vyjde v lednu

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Datum vydání autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

První epizoda Life is Strange 2 spatřila světlo světa na konci září, což jsou už v tuto chvíli dobré dva měsíce. A netrpěliví hráči si na vytoužené růže v podobě bratrů Diazových budou muset ještě skoro další dva počkat. Dontnod přislíbil, že druhá epizoda s názvem Rules vyjde v lednu, ještě během prosince ovšem hráčům dají vědět víc.

Vývojáři z Dontnodu v blogovém příspěvku dále vysvětlují, proč o datu vydání nedali vědět dřív: „Life is Strange je pro nás všechny srdcovou záležitostí, jejíž vývoj nechceme uspěchat a tím třeba nenaplnit očekávání v kvalitě nebo emocionálním dopadu, která si naplnit zasloužíte. Chtěli jsme se ujistit, že vydáme produkt, na nějž jsme pyšní, vy si ho užijete a budete na něj dlouho vzpomínat.“

U předchozího Life is Strange i v případě prequelového Before the Storm od sebe epizody dělily přibližně dva měsíce, což podle tvůrců mohlo nastavit očekávání pro dvojku. Upozorňují ovšem, že jsou tentokrát trochu ambicióznější, a aby bylo například vyprávění přesně podle jejich představ, musí si na jednotlivé díly vyhradit trochu více času.

Life is Strange 2 Episode 2 tedy vyjde v lednu 2019, více informací nám k ní Dontnod sdělí v polovině prosince. Výprava po americkém západním pobřeží by bratrům Seanovi a Danielovi měla zabrat celkem pět dílů, které vyjdou v průběhu příštího roku.

Tagy: rozhodnutí pokračování adventura epizodická hra

Zdroje: vývojářské deníčky

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.