zavřít

"Zahrajte" si XCOM: Enemy Unknown na videu ze hry

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Pokud si z jakéhokoli důvodu nemůžete zahrát skutečné demo XCOM: Enemy Unknown, můžete si atmosféru a dopad vlastních rozhodnutí na události ve hře zažít skrze níže uvedený interaktivní trailer. V zásadě jde o jedenadvacet minut dlouhé, souvislé video přímo ze hry, v němž vás tvůrci v určitých okamžicích vyzvou, abyste si vybrali jednu ze dvou možností.

Co mě osobně zaráží, je atmosféra hry, kterou podporují ambientní zvuky a počasí (bouřka). Je to věc, o které bych neřekl, že ve strategii může hrát významnější roli. V případě XCOMu to dozajista souvisí s tím, že když chcete, tak může pohledem připomínat third-person akci. Stejně by mě ale zajímalo, jak by se třeba počasí nebo obecně větší interaktivita herního světa projevila v takové Civilizaci nebo kdejaké jiné tahovce… Dokud to ale někdo neudělá, tak to nezjistím. Jo, a velký díky za zaslané dotazy, máme z čeho vybírat!

Tagy: strategie sci-fi

Zdroje: 2k Games

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.