zavřít

Warhammer: Chaosbane vypadá až příliš jako Diablo

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

O oznámení izometrického fantasy RPG jsem psala na začátku června a o tři měsíce později ukazuje Warhammer: Chaosbane i záběry z hraní. Inspirace Diablem je rozpoznatelná na první pohled, zasazení do světa Warhammeru už výrazně méně. Ale nic proti dobré diablovce!

Video mimo jiné klade důraz na to, že jde o první akční RPG hru z fantasy univerza Warhammeru. Bystřejší by mohli namítnout, že Vermintide má přece taky RPG prvky, ale když Eko Software trvá na tom, že jsou první, brát jim to nebudeme.

Záběry z hraní ukazují dvojici postaviček prodírajících se podzemím města Nuln zamořeným silami Chaosu, totiž následovníky boha Nurgla, ale stejně tak by to mohli být náhodní démoni. Nepřekvapí ani hratelnost, ani používané schopnosti.

Příjemná je možnost kooperace s kamarády, kteří se mohou připojit prakticky kdykoliv. Ve videu bojovníkovu družinu rozšíří vznešený elfí čaroděj se svou bleskovou magií. Ta je sice smrtící, mág ovšem prakticky nic nevydrží nablízko. Ani tady se žádné překvapení nekoná.

Chaosbane je zasazený zhruba doprostřed časové osy Starého světa a navštívíte v něm třeba Prahou inspirované prokleté město Praag v kůži člověka, trpaslíka nebo lesního či vznešeného elfa. Pokud patříte mezi fanoušky Warhammeru, pak si s ním nejspíš vyhrajete, pro všechny ostatní je tu stále Diablo 3. Anebo Inquisitor - Martyr, pokud vás spíš než fantasy odnož láká svět 40,000. Chaosbane stále nemá oznámené datum vydání.

Tagy: diablovka warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.