zavřít

Diablovka Warhammer: Chaosbane vás poučí o historii Starého světa

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Oznámení autor: Šárka Tmějová Komentáře: 0

Licenční mašina Games Workshop jede na plné obrátky, protože kromě úspěšné továrny na figurky produkuje snad jednu hru za tři měsíce. Tento týden vychází akční RPG ze světa Warhammer 40 000 Inquisitor – Martyr, a už tu máme další oznámení. U žánru akčních RPG zůstaneme i tentokrát, nyní v podobě izometrického Warhammer: Chaosbane z fantasy odnože.

Oznámení je na podrobnosti poměrně skoupé, nicméně se jedná o úplně první hru inspirovanou mechanikami Diabla ze světa fantasy Warhammeru. Odehrávat se bude na Starém kontinentě, který je zdevastovaný staletími válek proti armádám Chaosu.

Warhammer: Chaosbane vás uvrhne do zatím blíže neurčeného období, ale budete si moct vybrat, zda budete hrát za člověka, vznešeného nebo lesního elfa, anebo za trpaslíka. V jejich kůži pak budete procházet nejrůznějšími ikonickými lokacemi, třeba prokletým městem Praag nebo původním hlavním městem císařství, Nulnem.

Warhammer: Chaosbane

Na hře pracují Francouzi ze studia Eko Software, které má za sebou docela dlouhou řádku titulů, z nichž k těm známějším patří třeba série zombie survivalů How To Survive. Warhammer: Chaosbane sice nemá přiřknuté datum vydání, zato víme, že vyjde na PC, PS4 a Xbox One.

Tagy: warhammer

Zdroje: tisková zpráva

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.