zavřít

Videorozbor PC verze Fallout 4

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Postapokalyptické RPG od Bethesdy vyšlo už před půl rokem, autoři ale hráče stále zásobují updaty, které mění dojem ze hry. A to i po technologické stránce. Právě proto jsme se rozhodli podrobit updatovaný Fallout 4 rozboru a názorně vám ukázat, jaký pokrok hra od svého vydání udělala. Jako vždy si nejprve projedeme hlavní herní nabídku a následně porovnáme dopad jednotlivých grafických nastavení na herní scény.

Video jsme natočili na herním notebooku MSI GT72S 6QF-021CZ Dominator Pro G Special Edition v konfiguraci Intel Core i7 6820HK 2,7 GHz, NVIDIA GeForce GTX 980 8 GB, 32 GB DDR4 2,13 GHz, 512 GB SSD HDD, Windows 10 Home.

Budeme rádi, když se v diskusi podělíte se svými zkušenostmi s PC verzí Fallout 4, potažmo nám řeknete, proč se vám video líbí, nebo naopak nelíbí. Váš ohlas je pro nás důležitý, abychom věděli, co máme do příště změnit, potažmo jestli o něco podobného vůbec stojíte.

Tagy: RPG videorozbor

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.