zavřít

Video-recenze Zaklínače (The Witcher)

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

V 11-minutové one-man show vytasí bělovlasý Geralt svůj stříbrný meč při potloukání se zvláštním fantasy světem, kde rytíři berou drogy, trpaslíci se nalévají žitnou a elfové souloží jako veverky.

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 9.listopadu 2007


Z pera slavného polského autora Andrzeje Sapkowského vzešla spousta příběhů, ty o Geraltovi z Rivie jsou ale bezesporu nejpopulárnější. Figuruje v nich sice nezbytné osazenstvo každé klasické fantasy ve složení rytíři, elfové a trpaslíci, ovšem TADY rytíři berou drogy, TADY se trpaslíci nalévají žitnou a TADY elfové souloží jako veverky. Video-recenze očekávaného RPG Zaklínač (textová recenze) není v žádném vhodná pro děti a mladistvé, obsahuje sprostá slova a nikdo by se na ni neměl dívat. A když už, tak jedině na vlastní riziko!

V jedenáctiminutové one-man show vytasí bělovlasý Geralt nejenom svůj železný a stříbrný meč, ale též napichovák, o jehož vlastnostech kolují hotové legendy - hlavně mezi krásnými ženami; dále namíchá dryák z jazyka a bobulí a dokáže vám, že jeho dabér je Terminátor.stažitelná verze ve vysokém rozlišení (120 MB, 720x528 - doporučujeme)

nebo

stažitelná verze v nízkém rozlišení (40 MB, 360x256, DivX)


Další podobná videa si pusťte v sekci video-recenzí (jinak přístupné z levého menu)

Ondřej Broukal
autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a psal i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
 
 
Ondřej Broukal

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.