zavřít

Video-recenze Test Drive Unlimited

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Devítiminutovou reportáž z Havaje by nám v televizi nevzali. Kvůli testu odolnosti plechů na autech domorodců a nijak neskrývané reklamě na výrobce luxusních vozů. Ale TISCALI se jejího odvysílání nebojí!

Autor: Ondřej Broukal
Publikováno: 11.května 2007


Spousta lidí si přeje mít havaj a díky Atari se jejich přání může snadno stát realitou. Stačí, když si pořídí Test Drive Unlimited (textová mega-recenze, dojmy z PC bety). Havaj si v něm totiž užije opravdu každý, a to dokonce z kabiny bouráků snů. I proto jsme neváhali a vklínili se do davu turistů mířících na ostrov Oahu s cílem natočit příspěvek do Auto Moto Revue.

Vzniklou devítiminutovou reportáž nám nakonec v České televizi bohužel nevzali. Možná proto, že je v ní vidět, jak testujeme odolnost plechů na autech místních domorodců a z policajtů si děláme dobrý den. Nebo proto, že obsahuje nijak neskrývanou reklamu na výrobce luxusních aut. Každopádně Tiscali se jejího odvysílání nebojí! Budete-li tedy chtít, můžete se mrknout třeba na nerovný souboj Kawasaki Ninja versus Ford Mustang, lva salónů při nákupech, anomálie v podobě teleportujících se aut v multiplayeru a mnoho dalších záběrů. Příjemnou zábavu!

 • ke stažení ve formátu DivX 5.1 ve vysokém rozlišení 720x528 (88 MB, doporučujeme!)

 • pro pomalejší inet.připojení alternativně v nízkém rozlišení 360x256 (18 MB)

 • v nejsnadněji přístupném, přímo do stránky vloženém streamu z YouTube:
 • Další video-recenze na TISCALI: Command & Conquer 3, Ghost Recon Advanced Warfighter 2, STALKER, Gears of War

  Ondřej Broukal
  autorovi je 29 let a vystudoval VŠE v Praze; orientuje se na 3D akce, ale nepohrdne ani pořádným RPGčkem či adventurou; v branži začínal jako redaktor GamePage, poté produkoval pořad Top Games a psal i pro GameStar; nyní je na volné noze a pracuje na vlastních projektech
   
   
  Ondřej Broukal

  Novinky na Alza.cz

  Poslední komentáře

  celkem 0

  Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.