zavřít

Videa z ArmA 2 s komentářem Marka Španěla

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Spolubojovníci při postupu ulicí města sami hledají nejvýhodnější úkryt za rohy budov, vyklánějí se a používají gestikulaci.

Abychom o plnohodnotném pokračování Armed Assault zjistili něco více, než jen pár základních informací z týden starého oficiálního oznámení, zavítal reportér TISCALI Warlock ke stánku IDEA games na Games Convention. Přímo šéf Bohemia Interactive Marek Španěl mu tam prozradil podrobnosti a než si je přečtete v brzkém preview, máme tu coby takový předvoj trio nahrávek z obrazovky, ukazujících ArmA 2 v pohybu.

Soustředí se na chování umělé inteligence spolubojovníků, kteří při postupu ulicí města sami hledají nejvýhodnější úkryt za rohy budov, vyklánějí se a používají gestikulaci. To je, jak vysvětluje tvůrce v doprovodném komentáři, další novinka, díky níž dostane celá hra jiný rozměr. Druhé a třetí video už jsou kratší: zachycují let vojenského vrtulníku nad pobřežím a část prezentace anglickému žurnalistovi z místa, kde končí přístav a začíná stará zástavba.


ArmA 2 GC TISCALI video 1


ArmA 2 GC TISCALI video 2


ArmA 2 GC TISCALI video 3

Na další čtyřminutové shakycam video z ArmA 2 pořízené někým jiným se můžete mrknout na YouTube.
zdroj: vlastní

jd

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.