zavřít

Videa z ArmA 2 s komentářem Marka Španěla

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Spolubojovníci při postupu ulicí města sami hledají nejvýhodnější úkryt za rohy budov, vyklánějí se a používají gestikulaci.

Abychom o plnohodnotném pokračování Armed Assault zjistili něco více, než jen pár základních informací z týden starého oficiálního oznámení, zavítal reportér TISCALI Warlock ke stánku IDEA games na Games Convention. Přímo šéf Bohemia Interactive Marek Španěl mu tam prozradil podrobnosti a než si je přečtete v brzkém preview, máme tu coby takový předvoj trio nahrávek z obrazovky, ukazujících ArmA 2 v pohybu.

Soustředí se na chování umělé inteligence spolubojovníků, kteří při postupu ulicí města sami hledají nejvýhodnější úkryt za rohy budov, vyklánějí se a používají gestikulaci. To je, jak vysvětluje tvůrce v doprovodném komentáři, další novinka, díky níž dostane celá hra jiný rozměr. Druhé a třetí video už jsou kratší: zachycují let vojenského vrtulníku nad pobřežím a část prezentace anglickému žurnalistovi z místa, kde končí přístav a začíná stará zástavba.


ArmA 2 GC TISCALI video 1


ArmA 2 GC TISCALI video 2


ArmA 2 GC TISCALI video 3

Na další čtyřminutové shakycam video z ArmA 2 pořízené někým jiným se můžete mrknout na YouTube.
zdroj: vlastní

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.