zavřít

Videa z ArmA 2 s komentářem Marka Španěla

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Spolubojovníci při postupu ulicí města sami hledají nejvýhodnější úkryt za rohy budov, vyklánějí se a používají gestikulaci.

Abychom o plnohodnotném pokračování Armed Assault zjistili něco více, než jen pár základních informací z týden starého oficiálního oznámení, zavítal reportér TISCALI Warlock ke stánku IDEA games na Games Convention. Přímo šéf Bohemia Interactive Marek Španěl mu tam prozradil podrobnosti a než si je přečtete v brzkém preview, máme tu coby takový předvoj trio nahrávek z obrazovky, ukazujících ArmA 2 v pohybu.

Soustředí se na chování umělé inteligence spolubojovníků, kteří při postupu ulicí města sami hledají nejvýhodnější úkryt za rohy budov, vyklánějí se a používají gestikulaci. To je, jak vysvětluje tvůrce v doprovodném komentáři, další novinka, díky níž dostane celá hra jiný rozměr. Druhé a třetí video už jsou kratší: zachycují let vojenského vrtulníku nad pobřežím a část prezentace anglickému žurnalistovi z místa, kde končí přístav a začíná stará zástavba.


ArmA 2 GC TISCALI video 1


ArmA 2 GC TISCALI video 2


ArmA 2 GC TISCALI video 3

Na další čtyřminutové shakycam video z ArmA 2 pořízené někým jiným se můžete mrknout na YouTube.
zdroj: vlastní

jd

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.