zavřít

Videa: Mass Effect, Universe at War, Lego Star Wars

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Lesbická cutscéna, která zapříčinila zákaz v Singapuru, představení rasy Novus z RTS a úsměvné Hvězdné války z LEGA.

Epický trailer k příležitosti vydání (u nás 23. listopadu) vysoko hodnoceného sci-fi RPG Mass Effect od BioWare. To si obyvatelé Singapuru legálně nezahrají, neboť tam bylo nepochopitelně zakázáno kvůli (dle našeho názoru nepříliš provokující) lesbické milostné cutscéně (info), ale vy se na ní mrknout můžete. Mimochodem, kvůli ukázání ňader lásky hlavního hrdiny a ženě ve spodním prádle v baru dostala hra rating M (od 17 let) v USA.

Dále tu máme komentované představení hrdinů rasy Novus z na zimu odložené RTS Universe at War: Earth Assault a z filmečků sestříhaný poutač na aktuální kompilaci s bonusovým obsahem, Lego Star Wars: The Complete Saga.


Mass Effect launch trailer - stažitelná verze (34 MB, HD)


Mass Effect lesbická milostná sutscéna


Universe at War: Earth Assault - Novus Heroes trailer


Lego Star Wars The Complete Saga trailer
zdroj: GT, JF

levis

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.