zavřít

Videa: Grand Theft Auto IV, Far Cry 2, Enlighten

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Představení mafiána a hybridního auta, ničení africké přírody v delší nahrávce a technologie pro nasvícení her jako ve filmech.

Představení mafiána Phila Bella a reklama na hybridní pohon auta ze včerejšího updatu homepage k Grand Theft Auto IV, výkyvy počasí, odstřelování větví stromů a jejich odvanutí větrem v GDC '08 prezentaci Far Cry 2 (= něco podobného jako v prosincovém tech-demu, ale tentokrát delší, jinde v Africe, s komentářem a ve vyšším rozlišení) a na závěr prezentace Geomerics Enlighten, multiplatformní vývojářské technologie pro realistické nasvícení herních scén jako ve filmu.


Grand Theft Auto IV - Phil Bell & hybrid car reklama - stažitelná verze (15 MB, hi-res)


Far Cry 2 - nahrávka GDC '08 prezentace - stažitelná verze (65 MB, HD)


Enlighten SDK - GDC '08 tech demo
zdroj: PR, GT, GDE

levis

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.