zavřít

V Rune II vám se svržením Lokiho pomůže Thor, Odin a Hel

Windows

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Rune II několikrát změnila svůj název a odsunula své datum vydání, ale tentokrát snad dostáváme definitivní, ničím neovlivnitelný den. Zlotřilému Lokimu, jeho hrátkám s časem a samotnému Ragnaroku se postavíte 12. listopadu. Pokud si tedy na Rune II vzpomenete, protože tou dobou se možná budete toulat prapodivným světem čerstvě vydané Death Stranding

Rune II se z vás stane Viking s obrovským břemenem na zádech – musíte zastavit konec světa vyvolaný Lokim. Naštěstí to bude docela zábava, protože při tom doslova rozsekáte desítky stoupenců zla a jiných nachomýtnuvších se nepřátel.

Jakmile Ragnarok skončí, Loki padne. Ragnarok by za normálních okolností skončil sám od sebe, ale protože se Loki bojí smrti, rozhodl se ovládnout čas a těsně před koncem konce světa ho spustí znovu. A znovu. A znovu.

Naštěstí si můžete naklonit přízeň jednoho ze severských bohů, kteří vám milerádi pomohou svrhnout zloducha. Pokud si vyberete Thora, počítejte s mocí jeho Mjölniru. Hel vám poskytne útok ledovými bodci a Odin zase propůjčí hejna krvelačných havranů.

Datum vydání Rune II už znáte, ale ještě před ním proběhne od 20. do 22. září otevřený beta test multiplayerových módů deathmatch a týmový deathmatch pro 16 hráčů. Plnou hru následně pořídíte pouze přes Epic Games Store a po roce i v jiných obchodech.

Tagy: sandbox brutální vikingové otevřený svět Ragnarog

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.