zavřít

(Update) Adventurní speciál: Charles Cecil o Broken Sword 5

Windows

- Video autor: Petr Ticháček Komentáře: 0

Update - Protože ne každý měl tu možnost hovořit během letošního Gamescomu s Charlesem Cecilem o chystaném dalším díle série Broken Sword, a o výsledný materiál projevili zájem i fanoušci ze zahraničí, připravil Petr Ticháček alternativní verzi videopreview s anglickým komentářem. Podívat se na ni můžete po rozkliku a možná se bude hodit i těm z vás, co dobře vládnou angličtinou a původní verze videa s českým dabingem jim z jakéhokoli důvodu nesedla.

Původní zpráva - To, že čas bude náš největší nepřítel, víme od chvíle, co jsme o téhle sérii adventurních videočlánků z Gamescomu začali uvažovat. A že jsme se nemýlili, to teď sami vidíte. Navzdory řadě komplikací je však slíbené videointerview s Charlesem Cecilem (CEO Revolution Software) o novém Broken Swordu připravené pro vaše ctěné oči v článku po rozkliku a doufáme, že výsledek není úplně k zahození.

Více než půlhodinový rozhovor s Charlesem jsme si na Gamescomu báječně užili (já a můj parťák Petr "pluto" Linhart) a doufáme, že si vy užijete následných necelých čtrnáct minut, které jsme z něj vyhřezli. Charles v nich představuje připravovaný comeback série Broken Sword a hovoří o pozadí příběhu, o hratelnosti, ale také třeba o své Kickstarter kampani. Vybrat si navíc můžete verzi videa s českým nebo anglickým dabingem, je to pouze na vás...

Videopreview s českým dabingem (Czech version)

Videopreview s anglickým dabingem (English version)

V rámci našeho adventurního speciálu sledujte dále:

Videopreview Odkaz Sherlocka Holmese
Videopreview hororovky Lucius

Tagy: adventura gc 2012 adventurní speciál

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.