zavřít

The Assassin z datadisku pro XCOM 2 předvádí svou smrtící symfonii

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Na E3 Firaxis představili datadisk pro výtečnou strategii XCOM 2. Jmenuje se War of the Chosen a jak Adam píše ve svém článku z minulého týdne, má obohatit hru v prakticky každém aspektu. Během konference byla zmíněna jména tří bossů, kteří vás v zatím největším datadisku v historii série pěkně potrápí – The Warlock, The Hunter a The Assassin. Dnes si posvítíme na posledního jmenovaného.

Respektive poslední jmenovanou, protože The Assassin je žena. A ne moc pěkná žena. Bez urážky, čte-li tento text někdo z mimozemské rasy Vyvolených. Vyvolení byli vybráni svými staršími na ne zrovna mírumilovné jednání s obyvateli Země.

Lidský odboj může být jedině rád, že se The Assassin ve videu představuje jako samotářský jedinec, protože i bez pomoci ostatních mimozemských nepřátel dokáže slušně zamávat s celým oddílem XCOMu.

Její největší předností není neustále naštvaný výraz, ale nabroušená katana. Kdokoliv se setká s její čepelí, to má na místě spočítané. A pokud by vás napadlo, že před ní stačí jednoduše utéct, nepovede se vám to. The Assassin totiž disponuje neviditelností, díky které se nepozorovaně dostane na dosah nic netušící oběti a smrtelně udeří jediným švihem.

Když zrovna není nikdo v její blízkosti, prostě vymění chladnou katanu za odstřelovací pušku a poradí si s vašimi kolegy na dálku. Takže v přímém souboji jste bez šance, na dlouhou vzdálenost jste také v nevýhodě, tak co se semknout do jedné velké skupiny, na kterou už si snad netroufne? No ani tady nepochodíte, protože na vás sešle psionickou vlnu, která celou jednotku dočasně ochromí.

The Assassin vypadá na poměrně tuhého soupeře, nemluvě o jejím neustálém vývoji a zlepšování se v průběhu kampaně. Uvidíme, jaké praktiky na ní budou platit.

Tagy: strategie sci-fi RPG taktická datadisk E3 2017

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.