zavřít

Starý dobrý System Shock na nových dobrých záběrech z remaku

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Dva System Shocky v jednom týdnu! Nejprve se po opravdu dlouhé době ozvalo regulérní pokračování série System Shock 3, aby se následně objevili i tvůrci remaku prvního dílu ze studia Nightdive. Ti nám před dvěma měsíci dali ochutnat v podstatě finální grafickou podobu hry běžící na Unreal Enginu 4, kterou si nyní můžete užít na mnohem delších záběrech.

Pokud jste s původním System Shockem nepřišli do styku a plánujete to napravit remakem, pak dobře zvažte zhlédnutí následujícího videa. Do 20 minut se totiž vejde spousta informací o příběhu, i když jsou podávané po menších kouscích skrz zvukové záznamy. Video nabízí ukázky z grafické i zvukové stránky, soubojového systému a průzkumu vesmírné stanice, kterou si podmanila umělá inteligence SHODAN.

Nicméně stále nejde o finální podobu hry. V úrovních prý chybí nepřátelé, zbraně, různé efekty a zvuky. Tvůrci zároveň použili několik skladeb pro dokreslení atmosféry a sbírají v komentářích pod videem na YouTube zpětnou vazbu, takže sami můžete svým názorem přispět k rozhodnutí, jaký soundtrack vám bude dělat doprovod. Ale ani tentokrát nedošlo k oznámení alespoň přibližného data vydání.

Tagy: akční RPG remake

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.