Star Wars Jedi: Fallen Order se blíží, a tak si zrzavý padawan na videu zašermuje
zdroj: Archiv
Video

Star Wars Jedi: Fallen Order se blíží, a tak si zrzavý padawan na videu zašermuje

29. 10. 2019 17:05 | autor: Václav Pecháček |

Zase tu jednou máme konec roku absolutně prodchnutý Hvězdnými válkami. Do kin se chystá Epizoda IX, Disney+ začne streamovat očekávaný seriál Mandalorian s Pedrem Pascalem – no a pak je tu samozřejmě ještě Star Wars Jedi: Fallen Order. Uprchlý padawan Cal Kestis prořízne nudu za pár týdnů a v dnešní žádná pravidla nerespektující době už asi nikoho nepřekvapí, že nadešel čas na launch trailer.

Je to vlastně celkem krátká ochutnávka, v níž toho zas tak moc nového neuvidíte, i když souboj na světelné meče s obryní Ninth Sister je rozhodně hodný zapamatování. Záběry jsou proloženy patřičně nadšenými výroky některých zahraničních médií, ale znáte to: Vždycky je lepší počkat si na plnohodnotné recenze a nespoléhat na hands-on verze z nějakých výstav.

zdroj: Respawn

Fallen Order rozrazí dveře do předaleké galaxie 15. listopadu na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One. A mám ještě jednu veselou zprávu pro vás všechny, kdo máte rádi Steam – poslední vzpoura Jediů se totiž objeví i tam, protože dnešní velkou byznysovou novinkou je skutečnost, že se EA vrací zpátky ke spolupráci s Valve. A co na to Epic?

Nejnovější články