zavřít

Star Wars Jedi: Fallen Order se blíží, a tak si zrzavý padawan na videu zašermuje

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Zase tu jednou máme konec roku absolutně prodchnutý Hvězdnými válkami. Do kin se chystá Epizoda IX, Disney+ začne streamovat očekávaný seriál Mandalorian s Pedrem Pascalem – no a pak je tu samozřejmě ještě Star Wars Jedi: Fallen Order. Uprchlý padawan Cal Kestis prořízne nudu za pár týdnů a v dnešní žádná pravidla nerespektující době už asi nikoho nepřekvapí, že nadešel čas na launch trailer.

Je to vlastně celkem krátká ochutnávka, v níž toho zas tak moc nového neuvidíte, i když souboj na světelné meče s obryní Ninth Sister je rozhodně hodný zapamatování. Záběry jsou proloženy patřičně nadšenými výroky některých zahraničních médií, ale znáte to: Vždycky je lepší počkat si na plnohodnotné recenze a nespoléhat na hands-on verze z nějakých výstav.

Fallen Order rozrazí dveře do předaleké galaxie 15. listopadu na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One. A mám ještě jednu veselou zprávu pro vás všechny, kdo máte rádi Steam – poslední vzpoura Jediů se totiž objeví i tam, protože dnešní velkou byznysovou novinkou je skutečnost, že se EA vrací zpátky ke spolupráci s Valve. A co na to Epic?

Tagy: akční 3rd person star wars third person

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.