zavřít

Shadowrun Returns – videorecenze

Windows

- Video autor: Lukáš Grygar Komentáře: 0

Nuyeny mění majitele, na ulicích umírají lidé přirozeně i na předávkování olovem a život je jeden velký run. Návrat RPG klasiky Shadowrun v rámci kickstarterového titulu Shadowrun Returns se povedl, o čemž svědčí osmička od Ondry Šváry.

Nyní se do pouličního kyberpunkového světa plného elfů, trpaslíků, hackování a megakorporací ponořil Lukáš Grygar, zkusil, jak chutná Pojistka mrtvého muže, první kampaňové dobrodružství z Shadowrun Returns a poreferoval o tom ve své videorecenzi.

...

Tagy: sci-fi RPG kyberpunk videorecenze

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.