zavřít

Sci-fi střílečka Alien Rage se připomíná trailerem

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Další trailer na chystanou střílečku Alien Rage od City Interactive se věnuje příběhu, takže nečekejte moc záběrů přímo ze hry. Vlastně nečekejte žádné. Připravte se ale na rozmáchlý úvod o tom, jak lidstvo našlo promethium, úžasný zdroj energie, který si vykolíkovalo a začalo s ním pěkně obchodovat.

Dokud nepřišli emzáci a nezačala bitva o promethium, z kterého by se dělaly i pěkné, výkonné bomby. Přichází tedy čas na vyjednávání pomocí zbraní. Připomeňme, že Alien Rage slibuje dynamickou zábavu plnou tradičního střílení po všem, co se jen pohne. Dále pak osm velkých bossů, deset zbraní s dvojím režimem střelby a čtrnáct úrovní. Alien Rage vyjde na PS3, X360 a PC 24. září.

...

Tagy: sci-fi FPS

Zdroje: GamesHQMedia

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.