zavřít

Retro GamesPlay – Total Annihilation

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vraťme se zpět do roku 1995, kdy vyšla realtime strategie Total Annihilation. RTS žánr se zdá být pevným pilířem, který patří mezi základnu herního průmyslu. Studio Cavedog Entertainment přišlo se svou vlastní sci-fi variací, která přinesla na svou dobu vizionářské prvky jako je jiná správa zdrojů a fyzikální engine, který ovlivňuje střelbu a výbuchy. Prostě pro mnohé jde o nejlepší realtime strategii vůbec.

Ale co dnes? V době, kdy se RTS marně snaží najít svou zašlou slávu a jde o spíše rozpačité pokusy, které nedokáží najít v moderní době ten správný postup. Drží si Total Annihilation pořád své kouzlo a nebo už patří do starého železa a její systémy neodvratně zestárly? Na to se vám pokusí odpovědět Pavel Dobrovský a Honza Olejník v pravidelném Retro GamesPlayi.

Během vysílání s námi můžete komunikovat přes chat u videa na Youtube

Tagy: strategie retro gamesplay realtime

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.