zavřít

Retro GamesPlay – Spyro the Dragon

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V zájmu současných trendů nás po úspěšném remaku Crashe Bandicoota čeká další legenda v omlazené podobě. Po opravdu dlouhé době se na scénu vrátí dnes již dvacetiletý dráček Spyro. Oznámení remakované verze samozřejmě nemohlo uniknout naší Re-Tro dvojici, která okamžitě chytla příležitost za pačesy a posvítí si na úplně první díl série Spyro the Dragon v dalším Retro Gamesplayi. Ten se dnes odehraje v lehce posunutých 16:15.

Spyro the Dragon se objevil v druhé půlce roku 1998 a byl obecně přijat velmi kladně. Kritici rozdávali vysoká čísla, zákazníci se zasloužili o milionové prodeje. Jedničku s ročním odstupem následovaly ještě dva povedené díly, ale dneska se budeme věnovat tomu úplně prvnímu. V něm se Pavel s Honzou vydají zachránit kolegy draky za pomoci veselého poskakování a řešení puzzlů.

Těšíte se na remake nebo dáte přednost klasice? Pochlubte se v chatu

Zdroje: vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.