zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme adventuru Blade Runner

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kina už vzal šturmem snímek Blade Runner 2049 a tak přišel čas, abychom si trochu zavzpomínali na herní výlet do tohoto fascinujícího futuristického světa. Blade Runner z roku 1997 ukázal, jak nápaditá může být hra, která vychází z filmu. V téhle ryzí adventuře totiž nehrajete za Deckarda, ale relativního nováčka mezi blade runnery Raye McCoye. Hra má tak vlastní příběh a nekopíruje ten filmový, byť zde najdete pár podobných motivů.

Během samotného vyšetřování skupiny replikantů, kteří měli zavraždit zvířata – což je celkem závažný zločin, vzhledem k tomu, že v tomto světě už je většina fauny vyhubená. Samozřejmě se ale vše během McCoyova lovu zamotá a tak dojde i na spiknutí a další propriety, které byste u hry tohoto stylu čekali. Jak moc tahle adventura zestárla a nebo jak odolává svými kvalitami i zubu času, vám ukáží Lukáš Grygar a Petr Poláček.

 Komunikovat s námi v průběhu vysílání můžete přes chat u videa na Youtube 

Tagy: retro adventura

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.