zavřít

Remedy nabízí volná místa a představují svou základnu

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Následující video, které uveřejnilo Remedy, by se vám mohlo zamlouvat ať už jste profík, hledáte uplatnění a chce se vám cestovat do Finska, nebo se prostě jen zajímáte o to, jak vypadají prostory, kde vznikají vaše oblíbené hry (Max Payne, Alan Wake). Remedy nyní hledá nemalé množství lidí na nově vytvořené pozice, jejichž seznam si můžete přečíst na oficiálních stránkách.

Takže, máme tu krb, plyšáky, hraní pen and paper RPG, kolektivní hraní hokeje, aktivní sledování hokeje (ano, na tom záběru se ten proklatý Fin vysmívá fanouškovi v české vlajce!) a samozřejmě práci. Nečekejte nějaký hluboký vhled do toho, jak se hry dělají, ale myslím, že jako blesková prohlídka studia s mírnou nadsázkou tohle video obstojí. Tak co, zkusí to někdo z vás ve Finsku?

Tagy: byznys

Zdroje: VG247

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.